![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
Участь у змаганнях взяли команди юнаків та дівчат із закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської територіальної громади: Сінгурівський, Озерненський, Вертокиївський, Троянівський ліцеї, Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика та Головенківська гімназія.
Дякуємо ЗСУ за змогу проводити змагання!
Дякуємо тренерам за підготовку та підтримку!
Вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог!![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f4aa_1f3fb.png)
![💪🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te7/1/16/1f4aa_1f3fb.png)
![🫶🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4/1/16/1faf6_1f3fb.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!
![ber2](/docs/novyny/ber2.jpg)
![ber3](/docs/novyny/ber3.jpg)
![ber4](/docs/novyny/ber4.jpg)
![ber5](/docs/novyny/ber5.jpg)
![ber1](/docs/novyny/ber1.jpg)